Home >

Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd. Company Profile

Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd.
Company Details

Main Market:

Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania , Na calym swiecie

Business Type:

Producent , Dystrybutor / Hurtownik , Eksporter , Firma Handlowa , Sprzedawca , Inny

Brands:

ZHIYI

No. of Employees::

50~150

Coroczne wyprzedaże::

1000000-6000000

Year Established::

2011

Export p.c::

60% - 70%

Introduction

Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd. jest profesjonalnym dostawcą produktów do palenia, w tym między innymi szklanego bonga, bonga silikonowego, gwoździ kwarcowych i akcesoriów.Fabryka bangerów kwarcowych znajduje się w Donghai Lianyungang w prowincji Jiangsu, to jest nasza własna fabryka, fabryka silikonowych bong joint-venture w Shangdong i współpracujący warsztat szklanych bong w Zhejiang.

 

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w produkcji i ponad 7-letniemu doświadczeniu w handlu międzynarodowym, jakości naszych bong i petard kwarcowych, naszym pakunkom i metodom transportu są najbardziej profesjonalne, zaufaj nam, że współpraca z nami może zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

 

Możemy zrobić OEM / ODM, bez problemu oznaczymy twoje logo lub z łatwością sprawimy, że bonga twojej marki i kwarcowe bangery.Koncentrujemy się wyłącznie na produkcji produktów i akcesoriów do palenia związanych z bongami.

 

Naszą misją jest zapewnienie klientom pierwszorzędnej obsługi, produktów najwyższej jakości oraz konkurencyjnych cen.

Wierzymy, że współpraca z nami będzie wspaniałym doświadczeniem, ponieważ mamy następujące zalety:

1. Własna fabryka, kontrolowana jakość w konkurencyjnej cenie

2. Ścisła kontrola jakości, aby upewnić się, że każdy produkt jest kwalifikowany przed wysyłką.

3. Silne badania i rozwój, pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, możemy bardzo szybko zrealizować Twój pomysł!

4. Profesjonalny zespół zaopatrzeniowy, możemy zaoferować kompleksową obsługę z najlepszymi produktami i rozsądną ceną.

 

Aby poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu z nami w dowolnym momencie

 

 

Chiny Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd. profil firmy 0

Usługa

Chiny Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd. profil firmy 0

Historia

Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd. od ponad 10 lat zajmuje się produkcją Bonga Silikonowego, Szklanego Bonga, bangerów kwarcowych itp.

 

Naszymi głównymi produktami są Szklane Bong Bangers, Kwarcowe Gwoździe Banger, Szklane Bongo Wodne, Silikonowe Szklane Bongo, Fajka Wodna, Małe Silikonowe Bongo, Silikonowa Słoma Parowa i inne akcesoria do dymu itp.

 

Wszystkie nasze Quartz Banger Nails są wykonane w 100% z grubego kwarcu.Jako substancja amorficzna szkło ma przypadkową strukturę molekularną, podczas gdy kwarc ma symetryczną strukturę molekularną.Kwarc może być narażony na wyższą temperaturę i ciśnienie w porównaniu ze szkłem.Szkło jest izolatorem, a kwarc przewodnikiem.Dlatego kwarc jest najlepszym materiałem na paznokcie banger.Nasz kwarcowy banger to najlepszy wybór dla Twoich bong.

 

Nasz warsztat Bonga Silikonowego i kwarcu ma ponad 10-letnie doświadczenie, ale w przeszłości prowadziliśmy interesy tylko z lokalnymi firmami handlowymi.

Zauważyliśmy, że nasze produkty są szeroko wysyłane do stanów zjednoczonych, kanady i australii itp.

Nasze zdolności produkcyjne i siła techniczna są na najwyższym poziomie i mają dobrą reputację na świecie

 

To właściwy czas, aby rozszerzyć naszą działalność za granicą, chcielibyśmy nawiązać dobre relacje biznesowe ze wszystkimi zainteresowanymi partnerami w oparciu o wysoką jakość, równość i obopólne korzyści!

 

Nasz zespół

Chiny Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd. profil firmy 1Chiny Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd. profil firmy 2

Send your inquiry directly to us

Privacy Policy China Good Quality Szklany Banger Bongo Supplier. Copyright © 2023-2024 bong-banger.com . All Rights Reserved.